Главная » Статьи » Взуття оптом

Выбор обуви

Категория:
Производитель:
АКЦИЯ!!! - Весна - лето 2014
07.03.2014

Предложение для мелкого опта. Ограниченное количество.

Взуття оптом


Білоруське взуття.

Гарне взуття – одна з найулюбленіших речей для будь-якої людини. Природа змінює своє забарвлення, як рукавички, чергуючи сезони. А ми кожного наступного сезону відправляємось по магазинам, бутікам, торгівельним центрам, щоб порадувати себе черговою парою взуття, а сімейний бюджет – купівлею взуття оптом.

Щоб мати пристойну виручку і задовольнити смаки споживачів, продавці взуття мають подбати про надійного постачальника. Купуючи взуття оптом, дуже важливо утримати баланс між якістю і ціною, модою і практичністю. Німецькі чобітки, звичайно ж, якісні, а італійські – дорогі. Туфлі з Франції  - модні, а китайське взуття оптом – дешеве.

Де ж знайти можливість придбати взуття оптом, яке зможе сумістити в собі, наче чарівна чаша Грааля, всі якості, які потрібні для ведення успішного бізнесу.

В Українї, доброю славою користується продукція нашого північного сусіда – Республіки Білорусь. Купити взуття оптом по найкращій ціні можна у компанії «Белшуз». Вона - офіційний, комплексний представник виробників взуття Білорусі. Під одним дахом зібрана продукція спільного німецько-білоруського підприємства «ОТИКО» ( торгова марка «OTIKO» ) та МО ОАО «Луч» ( торгова марка «Авенева»), а підприємство працює з іноземними інвестиціями і технологіями.

Сама популярна продукція в роздрібній промисловій торгівлі – це жіноче взуття. Оптом можна купити задешево шкіряні туфлі і чобітки. Білоруський представник пропонує літні та зимові моделі та купівлю взуття оптом. Вся продукція відзначається якістю і особливою вишуканістю. Для кожної жінки, яка зайде у вашу торгівельну точку, можна підібрати саме те, що їй до смаку. Це дуже легко зробити, бо моделі розробляють з використанням  німецьких технологій, і шиють їх на обладнанні виробництва Германії, саме тому моделі «OTIKO» є представниками класичного європейського дизайну взуття .

Купуючи чоловіче взуття оптом, ви зможете забезпечити сильну стать України міцним, гарним і елегантним взуттям. Класичні кольори, моделі для міжсезоння, які виконані тільки з натуральних матеріалів, швидко знайдуть своїх покупців. Особливо міцні моделі зимових чобіт мають утеплення з натурального хутра. Така продукція буде приваблювати сталу клієнтуру, яка нарешті знайшла місце, де взуття якісне, недороге і практичне. А чому недороге?

Бо все взуття оптом закуплено в «Белшуз».

Найважче завдання кожної матусі – це обрати взуття для своєї дитини. Крім естетичного зовнішнього вигляду, «одежка на ніжки» має бути ортопедичною, грамотно сконструйованою, щоб не нашкодити формуванню ніжних дитячих стоп. Закуповуючи якісне дитяче взуття оптом ви, практично, дбаєте про збереження здоров'я нації. Тут варто звернути увагу на продукцію «ОТIКО», яка працює за німецькими промисловими технологіями. На фабриці з’єднують литу підошву власного виробництва з шкіряним верхом. Такий низ не допускає промокання ніжок, а верх міцно утримує дитячі кінцівки на нелегкому шляху пізнання світу. Для того, щоб замовити взуття оптом, варто лише проглянути каталог, викладений на нашому сайті.

Всім потужним і дрібним роздрібним торговцям дуже легко працювати з компанією «Белшуз», що продає найкраще взуття оптом по всій території України.  Купуючи взуття оптом  - ви отримуєте силу-силенну переваг. Всю продукцію можна замовляти різновеликими партіями – від одного ящика  до товарного вагону. Існує система сезонних і кількісних знижок.

Якщо покупець взуття оптом зробить замовлення своєчасно, то всю партію він отримує,  ще до початку певного взуттєвого сезону. Таким способом він зможе зберегти свої нерви і потішити постійних відвідувачів свого магазину. Якість білоруських товарів дуже шанована на Україні, бо там зберігають систему державних стандартів перевірки продукції, започатковану ще в СРСР. Але можливий брак, завжди прийме назад  представник підприємств – «Белшуз». До речі, на всі моделі фірма-представник надає гарантії.   Обрання потрібних моделей взуття оптом полегшується завдяки повноцінному електронному каталозі і злагодженій роботі менеджерів, експедиторів. 

Під весь асортимент черевичної продукції надається інформаційне та рекламне забезпечення. А в різноманітності вибору віддаленої торгівлі  взуття оптом ви можете пересвідчитись тоді, коли проглянете сторінки електронного каталогу продукції. Співпраця з представником білоруської якості та краси на теренах України – компанією «Белшуз» дозволить вашому бізнесу розквітнути.

 

 

Обувь 2013

Написать отзыв
Интернет каталог качественной белорусской обуви BelShoes (Белшуз) - В нашем каталоге Вы можете купить Взуття оптом по самым низким ценам, стоимость доставки по Киеву и по всей Украине указаны на сайте. Взуття оптом имеются для всех сезонов: осень, зима, лето, весна. Каталог обуви имеет подробное описание, отзывы и фото — фабрика производитель Белоруссия.

Валюта

Информация для скачивания

Жмет обувь
31.07.2014
Что делать если жмет обувь?